Перша лабораторія в Україні з повним циклом
виробництва оптичних рецептурних лінз

Перша лабораторія в Україні з повним циклом
виробництва оптичних рецептурних лінз
Перша лабораторія в Україні з повним циклом
виробництва оптичних рецептурних лінз
Перша лабораторія в Україні
з повним циклом виробництва
оптичних рецептурних лінз
Про нас
Високотехнологічні лінзи Lenti Pro — найкращі, для ваших індивідуальних потреб. Інноваційні технології, високоякісні матеріали і преміальні покриття лінз — це основа,
на яку ви можете покластися.

Ми пропонуємо професійне виготовлення рецептурних лінз
на одному рівні з найвідомішими світовими виробниками оптичних лінз. Наша лабораторія в повній мірі відповідає всім європейським стандартам виробництва!
Якість
З самого початку діяльності, в лабораторії був впроваджений суворий контроль якості на всіх етапах виробничого процесу. Наша лабораторія оснащена найновішим високопродуктивним обладнанням, яке дозволяє виготовляти рецептурні лінзи різного ступеню складності.

Асортимент
Ми пропонуємо інноваційні лінзи з найсучаснішими дизайнами. Лабораторія Lenti Pro виготовляє різні типи корегуючих лінз для окулярів: прогресивні, офісні, біфокальні, монофокальні, фотохромні лінзи сірого і коричневого кольорів (Transitions VII і ColorMatic IQ2), Trivex 1.53 та інші. З повним асортиментом наших лінз Ви можете ознайомитись в каталозі рецептурних лінз Lenti Pro.

Підтримка клієнтів і терміни виготовлення

Для наших клієнтів працює гаряча лінія, фахівці якої нададуть відповідь по телефону на всі питання з приводу замовлення, допоможуть визначитися
з вибором матеріалів і дизайну.
Небувалі терміни виготовлення — сім днів!

Наші переваги
1
Обладнання та програмне забезпечення
У лабораторії встановленно новітнє обладнання для виготовлення лінз за технологією Free Form,
яке надає можливість виробляти лінзи найсучасніших дизайнів. Розрахунок дизайнів і виробництво лінз здійснюються за допомогою програмного забезпечення компанії Crossbow, яка є провідним світовим розробником програмного забезпечення для незалежних оптичних лабораторій з усього світу. Використовуючи ці програмні продукти, ми можемо випускати унікальні індивідуальні лінзи найсучасніших дизайнів.

2
Технології
У наших лінзах використовуються високі технологічні стандарти, які забезпечують продукцію неперевершеної якості. Це пов'язано з тим, що ми постійно задаємо собі одне і теж питання: як ми можемо зробити наші лінзи ще більш легкими, комфортними і простими у догляді? Результатом є поява інноваційних технологій і, як наслідок, інноваційної продукції, яка претендує на найвищу оцінку.
А Ви отримуєте такі переваги, як унікальні зорові відчуття, максимальний комфорт і чудову естетику. Наші лінзи виготовляються за технологією Free Form, яка гарантує високу точність і стабільність параметрів виготовлених лінз.

3
Додаткові можливості
Eye View Тechnology — революційна технологія, за допомогою якої Ви будете ще краще бачити на ближніх відстанях, навіть найдрібніші деталі.
Optics First — технологія, що забезпечує плавний перехід оптичної сили лінзи від далини до близу.
Prescription Compensation — врахування параметрів посадки оправи. Дана технологія використовує спеціальну «модель ока» при погляді через лінзу під різними кутами.

Зв'язатися з нами
Київ, пр. Степана Бандери, 21б
Lentipro-zakaz@visionlux.com.ua
+38 067 113 48 98