Ленти Про

Фотохромні лінзи – розумний захист від сонця

Чи знайома вам ситуація, коли ви виходите на вулицю в окулярах з діоптріями і ваші очі просто божеволіють від яскравого світла? В таких випадках кортить мати окуляри «2 в 1». І це можливо – адже існують спеціальні фотохромні лінзи для окулярів, які не тільки корегують зір, а й змінюють затемнення під впливом ультрафіолету (УФ). Саме так, вони залишаються світлими та прозорими в приміщенні, а на вулиці темніють!
Фотохромні лінзи – це чудове рішення для тих, хто постійно носить окуляри та хоче позбавитись від необхідності мати при собі одночасно дві пари (окуляри з діоптріями та сонцезахисні окуляри). Окрім цього, такі лінзи блокують відблиски та дуже стильно виглядають.


Принцип дії фотохромних лінз

В основі фотохромізму лежить специфіка світлочутливого пігменту, який під дією ультрафіолетового випромінювання змінює свою структуру, а за його відсутності – відновлює початковий стан. Таким чином, рівень світлопропускання лінз змінюється автоматично, адаптуючись до умов освітленості. Це забезпечує відмінний зір та захист очей від яскравого світла за будь-яких обставин.


Фотохромні лінзи Lenti Pro: особливості та переваги

Лабораторія Lenti Pro виготовляє фотохромні лінзи для окулярів за найкращими технологіями:
  • Transitions компанії Essilor Group.
  • ColorMatic IQ2 компанії Rodenstocк.
Саме тому фотохроми від Lenti Pro чудово адаптуються до умов освітлення. В абсолютно швидкі терміни вони змінюють ступінь затемнення при яскравому сонячному освітленні та автоматично стають прозорими, якщо зайти в приміщення.
Ви можете обрати сірий або коричневий відтінок лінз, аби окуляри гармонійно поєднувались з вашим стилем.
Надійний захист очей від сонця гарантує 100% блокування УФ-випромінювання.


Почувайтеся зручно та комфортно за будь-якої погоди – замовляйте виготовлення окулярів з фотохромними лінзами Lenti Pro в оптиках свого міста.