Ленти Про

Офісні лінзи підвищеної комфортності

Офісними називаються лінзи, які забезпечують широкі поля зору на ближніх і середніх дистанціях. Тому в окулярах з офісними лінзами ви можете без напруження переводити погляд від монітора комп'ютера до клавіатури та мати відмінний огляд робочого місця протягом усього дня. Це чудове рішення для тих, хто хоче в одних окулярах чітко бачити на відстані в межах кімнати.

Особливості офісних лінз

Офісні лінзи створені для використання у приміщенні. В залежності від того, для якого виду діяльності будуть використовуватись окуляри, лінзи виготовляються з різною варіацією максимальної робочої відстані:
  • Робоча зона до 4-5 метрів підходить для роботи в умовах офісу з клієнтами або колегами, проведення зустрічей, приготування їжі, роботи по дому, малювання, перегляду телевізора.
  • Робочої відстані до 1-2 метрів достатньо для роботи за комп'ютером, роботи касира, читання, шиття, в'язання, моделювання, гри у шахи.
  • Суперблизька робоча відстань до 1 м використовується для максимально широкого поля зору (для читання і для роботи з гаджетами).
Тобто офісні лінзи можна підібрати відповідно до ваших індивідуальних потреб, аби забезпечити чіткий зір на всіх робочих відстанях.

Офісні лінзи підвищеної комфортності від Lenti Pro


LENTI PRO PROFESSIONAL

Лінзи Professional відрізняються можливістю обирати дегресію. Таким чином досягається баланс між чудовим зором на близький відстані та необхідною середньою дистанцією. Ними зручно користуватися як під час роботи, так і на відпочинку.

LENTI PRO OFFICE+

Office+ призначені для комфортного та чіткого бачення на відстані до 2 метрів. Завдяки збільшеним полям зору на ближніх і середніх відстанях вони роблять доступнішою зону читання. Це спонукає користувача до природної постави, комфортного положення тіла та голови.

LENTI PRO DESK

Офісні лінзи Lenti Pro Desk розроблені для тих, хто працює за комп'ютером, з документами та тривалий час читає. Спеціально для цього вони мають ще ширші поля зору і більшу зону для читання. Основною з переваг лінз Desk є чудове співвідношення ціни та якості.

Насолоджуйтесь гарним зором — замовляйте виготовлення офісних окулярів з лінзами Lenti Pro в оптиках свого міста!