Ленти Про

Лінзи для роботи з цифровими пристроями — рятунок від утоми та зорової напруги

Ви помічали, як під кінець дня буває складно перефокусуватися чи сконцентрувати погляд? А все тому, що ми живемо у цифровому світі: багато працюємо за комп’ютером, користуємось смартфонами для спілкування, читаємо електронні книги, робимо покупки в інтернет-магазинах. Навіть в автомобілі, слідкуючи за вказівками навігатора, ми взаємодіємо з цифровими пристроями.
Сучасний ритм життя висуває високі вимоги перед очима. Із-за постійної концентрації та необхідності швидко реагувати на навколишні зміни очі стомлюються, а як наслідок спостерігається головний біль, зниження уважності та працездатності.
Аби уникнути надмірного навантаження на очі та інших неприємних відчуттів, рекомендується використовувати окуляри зі спеціальними лінзами з підтримкою акомодації.

Лінзи з підтримкою акомодації Lenti Pro Relax S

Оптичні лінзи Lenti Pro Relax S дозволяють очам розслабитися, а отже і зберігають чіткість зору. Тобто ви можете працювати продуктивно та із задоволенням протягом усього дня.
Подібний результат досягається завдяки функції підтримки акомодації, яка полягає в додаванні +0,66 або +1,00 діоптрій у нижній частині лінзи.
Ці лінзи особливо потрібні тим, хто стикається з проблемами при зорових навантаженнях на близьких відстанях: інтенсивна праця, робота за комп’ютером та іншими гаджетами, тривалий робочий день, необхідність довготривалого зосередження.

Чому вам підійдуть лінзи Lenti Pro Relax S?

Наша лабораторія розробила лінзи Lenti Pro Relax S спеціально для людей від 20 до 45 років. Головна функція цих лінз — зниження втоми очей. Проте, перелік їх переваг включає і наступні властивості:
  • допомагають максимально легко сфокусувати погляд;
  • знижують рівень навантаження на очі і втому наприкінці дня;
  • навіть ті, хто уперше одягають окуляри, адаптуються до них легко, швидко та комфортно;
  • підходять для носіння кожного дня та протягом усього дня;
  • оптична добавка обирається відповідно до ваших індивідуальних потреб.

Захистіть очі, встигайте більше та працюйте продуктивніше! Замовляйте виготовлення окулярів з лінзами Lenti Pro Relax S в оптиках свого міста!