Ленти Про

Лінзи для водіїв – запорука гарного зору та спокійних поїздок

Темрява, похмура погода, яскраве світло фар зустрічних авто – ці та інші фактори можуть спровокувати відчуття невпевненості під час керування автомобілем. Адже через погану чіткість зображення складніше реагувати на зміни в дорожньому русі.
Саме тому лабораторія Lenti Pro розробила оптичні лінзи для водіїв – Driving Solutions. Вони забезпечують чіткий зір незалежно від погодних умов та часу доби, а отже і комфорт та безпеку під час поїздок. Носити ж окуляри з такими лінзами можна щодня.

Антибліковий ефект

Справжня проблема для водіїв в нічний час – відблиски. Зустрічні фари на дальньому світлі не лише відвертають увагу, але й можуть засліпити та спровокувати небезпечну ситуацію.
При виготовленні лінз Driving Solutions застосовується спеціальний фільтр та антирефлексне покриття. Тому вони мають властивість зменшувати відблиски різного походження: від світла фар зустрічних авто до ліхтарів та світловідбивальної розмітки. Це саме те, що потрібно для високого зорового комфорту за кермом вночі та увечері.

Кольоровий фільтр для нічного водіння

Певно, ви помічали, що при довготривалому керуванні автомобілем в нічний час очі втомлюються і стає важче розрізняти кольори. Спеціальний жовтий або коричневий фільтр лінз Driving Solutions блокує більшу частину шкідливого фіолетово-синього спектра, що запобігає зайвому напруженню очей і забезпечує чітке бачення вночі.

Які лінзи для водіння обрати?

Лабораторія Lenti Pro виготовляє оптичні лінзи будь-якої складності. А ще – на обраний вами дизайн можна нанести як сонцезахисне, так і індивідуальне тонування.
Важливо пам’ятати: сонцезахисні окуляри з фільтром 4-ї категорії заборонені при водінні автомобіля через низький рівень світлопропускання (3-8%).
Якщо вам доводиться водити авто за несприятливої погоди (дощ, сніг, туман), зверніть увагу на окуляри з прозорими лінзами. Завдяки покриттю, що просвітлює, вони добре пропускають світло та мінімізують відблиски.
Окрім цього, чудовим варіантом для керування автомобілем стануть оптичні лінзи з фільтром UV 420 або фотохромні лінзи, які також здатні підвищити контрастність зору та зменшити яскравість світла від фар зустрічних авто.

Замовляйте виготовлення окулярів з лінзами Lenti Pro для водіїв у оптиках свого міста! Насолоджуйтесь гарним зором та спокійними поїздками!