Ленти Про

Сонцезахисні окуляри з діоптріями чи без: свобода гарного зору від Lenti Pro

Носите окуляри з діоптріями, але не хочете розлучатися з улюбленою моделлю сонцезахисних? Спеціально для вас лабораторія Lenti Pro виготовить оптичні лінзи для корекції зору та затонує їх у будь-який колір!
Лінзи Lenti Pro чудово поєднуються з оправами різних дизайнів. Тож ви можете удосконалити сонцезахисні окуляри популярних брендів, аби захистити очі від сонця, стильно виглядати та чудово бачити одночасно!


Цікаво!
Тонування відрізняється не тільки візуально, але й має додаткові переваги для конкретних видів діяльності. Наприклад, окуляри з тонованими лінзами для водіїв покращують видимість та підвищують контрастність зображення.


Який колір тонування задовольнить ваші зорові потреби?

Більшість користувачів при виборі лінз для захисту від сонця звертають увагу на їх естетичність. Так, окуляри мають бути привабливими та стильними. Та не варто забувати й про те, що кожен колір лінз по-різному впливає на світловий потік, а відповідно і на якість зору.
Найпопулярнішими відтінками тонування є сірий та коричневий. Це легко поясними, адже сірі лінзи забезпечують природне сприйняття кольорів та контрастність зображення. Це можливо внаслідок рівномірного поглинання випромінювання видимого спектра. Тоді як коричневі лінзи фільтрують більшість хвиль у синій зоні спектра, тому і покращують сприйняття глибини простору та гарантують ще кращу контрастність.
Розглянемо детальніше властивості різних кольорів тонування лінз.
  • Сірий нейтральний, не змінює контрастність, забезпечує природність сприйняття навколишнього світу. Підходить для тих видів діяльності, де необхідна природна оцінка кольорів.
  • Коричневий — знижує напругу очей та покращує контрастність. Підходить для водіїв, для відпочинку, а також для заняття водними видами спорту.
  • Зелений — при яскравому світлі знижує напругу очей та покращує контрастність. Для повсякденного використання та різних видів діяльності.
  • Жовтий — покращує контрастність та сприйняття глибини простору. Часто використовується для стрілецьких видів спорту.

З Lenti Pro більше не потрібно прив'язуватися до стандартних кольорів, які пропонують виробники. Лабораторія виготовить будь-яке тонування за вашим бажанням.


Відчуйте свободу гарного зору — замовляйте окуляри для захисту від сонця з лінзами Lenti Pro в оптиках вашого міста.