Ленти Про

Актуально як ніколи: на роботі чи за переглядом фільмів — наші очі завжди працюють 👀

Дивіться улюблені серіали, працюйте віддалено, читайте новини у соц. мережах та не забудьте подбати про здоров’я свого зору. Адже випромінювання від екранів комп’ютера, смартфона чи інших гаджетів спричиняє велике навантаження на очі. Як наслідок ви можете відчувати сухість очей, втому та головний біль.

Як зберегти зір під час роботи за комп’ютером?
Специфіка довготривалої роботи за комп’ютером у тому, що очі пересихають та піддаються надлишковому впливу синього світла, яке випромінює монітор. Аби лишатися у звичному ритмі життя та при цьому зберегти зір, рекомендується:
  • Робити перерви на 15 хвилин кожні дві години. Це дозволить вашим очам перепочити.
  • Використовувати зволожувальні краплі для очей, які порадив ваш офтальмолог.
  • Підібрати окуляри зі спеціальними лінзами для роботи за комп’ютером.
  • Слідкувати, щоб монітор знаходився на відстані 50-60 см від очей.

Особливості комп’ютерних лінз Lenti Pro
Лабораторія Lenti Pro створює лінзи будь-якої складності для безпечної роботи за комп’ютером. Ви можете замовити:
  • Лінзи з фільтром UV 420, які блокують відблиски та шкідливе випромінювання синього спектра від екранів гаджетів, підвищують контрастність зображення.
  • Лінзи Relax з підтримкою акомодації, що забезпечують чіткий та комфортний зір при роботі з монітором, клавіатурою, документами.
Таким чином, завдяки комп’ютерним окулярам очі менше втомлюються. А гарний зір спонукає зайняти зручне ергономічне положення тіла.


Кому потрібні окуляри з комп’ютерними лінзами?
Першим сигналом про можливу необхідність в комп’ютерних окулярах є головний біль, відчуття сухості та почервоніння очей, підвищена втомлюваність під час роботи за монітором. Також, варто звернутись за порадою до офтальмолога, якщо ви помічаєте, що нахиляєтесь ближче до монітора та докладаєте зусиль, аби щось роздивитися.

Важливо знати!
Навіть, якщо у вас прекрасний зір і ви не потребуєте корекції — лінзи з блублокером без діоптрій полегшать роботу за комп’ютером, планшетом, смартфоном чи перегляд ТБ.

Нехай ваш зір буде гарним за будь-яких умов та навантажень. Замовляйте виготовлення окулярів з комп’ютерними лінзами Lenti Pro в оптиках вашого міста!