Ленти Про

Що варто знати про монофокальні лінзи?

Монофокальні лінзи для окулярів вважаються найпопулярнішими, адже використовуються для корекції міопії (короткозорість), гіперметропії (далекозорість) та астигматизму. Особливість цих лінз полягає в одній оптичній силі по всій поверхні. Саме тому їх ще називають – однофокальні.
Які бувають дизайни монофокальних лінз і що варто про них знати? Розповідаємо!

Сферичний дизайн

Класичний дизайн сферичної форми забезпечує оптимальну якість зору в центральній частині лінзи. Такі лінзи мають периферичні спотворення, що найбільш виражені при астигматизмі й великих рефракціях. Адже чим більша оптична сила лінзи, тим більшим є спотворення.

Асферичний дизайн

Основна перевага лінз асферичного дизайну полягає в тому, що в них вдається значною мірою зменшити оптичні спотворення різних видів, які неминуче виникають ближче до краю лінзи. Крім цього, у лінзах такого дизайну менше змінюється розмір, форми й відстань до об'єктів.
В порівнянні зі сферичними, асферичні лінзи тонші та привабливіші з естетичної точки зору. Тож в окулярах з асферичними лінзами очі виглядають природніше. Завдяки своїй формі вони не спотворюють розміри очей, якщо дивитися на них збоку. Тоді як звичайні сферичні позитивні лінзи візуально збільшують очі користувача, а негативні – зменшують.

Індивідуальний дизайн

Індивідуальні лінзи виготовляють з урахуванням параметрів оправи та її посадки на обличчі. Для цього роблять помітки, коли користувач одягає оправу, вимірюють вертексну відстань, кути вигинів і розміри світлових прорізів оправи. Це дозволяє досягти максимальної точності в розрахунках при виготовленні лінз. Індивідуальні лінзи забезпечують легке звикання до окулярів та найширше поле чіткого зору.
В окулярах з індивідуальними лінзами ви відчуватимете новий рівень зорового комфорту. На відміну від традиційних лінз, ваш зір стане чіткішим і висококонтрастним навіть в умовах сутінків.

Використовуйте свій зоровий потенціал в повному обсязі — замовляйте окуляри з індивідуальними лінзами від Lenti Pro в оптиках свого міста!