Ленти Про

Здоров`я зору у дітей: діагностика та корекція

Навчання, спорт, активні ігри, творчість… Чим би не займалася ваша дитина – надважливо для неї мати здоровий зір. А щоб його зберегти, варто своєчасно проходити діагностику та застосовувати засоби корекції, рекомендовані лікарем-офтальмологом. Адже в дитячому віці проблеми з зором вирішуються за допомогою найбезпечніших методів.
Важливо знати!
Діти молодшого шкільного віку можуть навіть не усвідомлювати, що у них слабкий зір. Вони не здогадуються, що можна бачити краще. Тоді як старші діти із-за наявних проблем з зором не можуть повноцінно приймати участь в командних видах спорту. А деякі підлітки навмисне не говорять батькам про погіршення зору, аби не носити окуляри.

Як часто рекомендується перевіряти зір дітям?

Слідкувати за розвитком зору рекомендується від самого народження. Перша перевірка в віці до 3-х місяців дозволяє виключити вроджені патології. Далі до 1 року необхідно здійснювати плановий огляд малюка у сімейного лікаря, який видає направлення до дитячого офтальмолога в разі виявлення будь-яких порушень.
У 3 роки перевіряється гострота зору по таблиці з картинками та проводяться інші необхідні обстеження. Якщо жодних відхилень не виявлено, то наступний прийом в офтальмолога планується перед школою – в 6-7 років.
Дітям шкільного віку слід перевіряти зір не менше ніж раз на рік!

Коли дітям потрібні окуляри?

Регулярна діагностика зору у дітей допомагає виявити проблеми на ранньому етапі. Це дає можливість знизити вірогідність виникнення в майбутньому таких порушень, які уже не підлягають корекції.
Рецепт на окуляри виписується офтальмологом при рефракційних порушеннях зору. Для корекції міопії слабкого ступеня чи інших незначних порушень підходять однофокальні лінзи. Для корекції складніших випадків (косоокості, проблем з акомодацією та ін.) застосовуються окуляри з мультифокальними лінзами (біфокальні або прогресивні).
Правильно підібрані окуляри компенсують проблеми з зором, тож дитина буде чудово бачити та розвиватися.

Переваги прогресивних лінз для дитячих окулярів?

Кожного дня діти роблять нові відкриття! Тому прогресивна лінза — це найкраще рішення, як з естетичної точки зору, так і з оптичної. Вона має одразу кілька різних зон оптичної сили з плавним переходом, забезпечує однаково гарний зір на будь-яких відстанях та при будь-яких видах діяльності.
Одною з головних переваг прогресивних лінз для дітей є їх максимальна природність. Подібно до кришталика ока, вони змінюють оптичну силу плавно та без стрибків.
Важливо знати!
Дитині необхідно пояснити, як користуватися прогресивними лінзами та в яку зону дивитися в залежності від того, чим вона займається.

Аби адаптація до лінз була максимально комфортною, лабораторія Lenti Pro розробила спеціальні прогресивні лінзи — LENTI PRO JUNIOR, які мають м’який дизайн та враховують особливості погляду у дітей.

Перевіряйте зір дітям своєчасно та обирайте тільки якісну оптику для корекції. Замовити виготовлення дитячих окулярів з індивідуальними лінзами Lenti Pro можна в оптиках вашого міста.