Ленти Про

Монофокальні лінзи Lenti Pro: захист від зорової напруги

В асортименті лабораторії Lenti Pro представлено широкий вибір монофокальних лінз — від класичних однофокальних якісних лінз, до індивідуальних високоточних продуктів, які враховують параметри посадки оправи саме на вашому обличчі.
Lenti Pro застосовує найсучасніші технології, щоб забезпечити комфортний зір навіть користувачам із високими рефракціями. Це вдається завдяки широкому спектру вибору індексів лінз, а також абсолютно новим технологіям розрахунку і виготовлення оптичних поверхонь.

Преміальні монофокальні лінзи Lenti Pro SV PL

Lenti Pro SV PL — індивідуальні монофокальні лінзи, що виготовляються за технологією Free Form та забезпечують максимально гострий зір до самого краю лінзи при будь-якому куті огляду. При виготовленні враховуються індивідуальні параметри положення лінзи перед оком.
Використання технології EyeView у поєднанні з Prescription Compensation забезпечує нашим лінзам чудові оптичні характеристики не тільки по горизонтальній і вертикальній осі, але і по всій поверхні лінзи. Так само наші лінзи мають більш естетичний зовнішній вигляд завдяки тому, що для їхнього виготовлення без будь-якого погіршення оптичних якостей застосовуються більш пологі базові криві.

Сферичні монофокальні Lenti Pro SV

Lenti Pro SV — сферичні високотехнологічні лінзи, що гарантують відмінну якість зору та комфорт під час носіння. Перевагою цих лінз являється також широкий діапазон виготовлення і чудове співвідношення ціни та якості.

Асферичні монофокальні Lenti Pro SV AS

Lenti Pro SV AS — лінзи з асферичним дизайном, який забезпечує високі оптичні властивості, відрізняється неймовірною тонкістю, легкістю й естетичністю. Завдяки мінімальному ефекту збільшення очей, ви будете виглядати в окулярах більш природно.

Замовляйте окуляри з монофокальними лінзами Lenti Pro в оптиках вашого міста.