Ленти Про

Біфокальні лінзи Lenti Pro Bifo: корекція зору на близьких і далеких відстанях одночасно

Біфокальними називаються лінзи, які мають дві відокремлені оптичні зони. Верхня забезпечує чіткий зір на дальній відстані, а нижня — на ближній. Такі лінзи призначені для людей з віковою далекозорістю (пресбіопією).

Час для біфокальних лінз

Послаблення акомодаційного апарату ока найчастіше спостерігається у віці після 40 років, коли стає важко читати та розглядати дрібні предмети. Раніше цю проблему вирішували за допомогою окулярів для читання з монофокальними лінзами, які мають необхідну рефракцію для роботи на близьких дистанціях. Проте людям с пресбіопією доводилося постійно носити кілька пар окулярів: одні для читання й інші для комфортного зору на середніх відстанях чи вдалину. Погодьтеся, що це не завжди зручно!
Перші біфокальні лінзи винайшов у XIX столітті Бенджамін Франклін. Певно йому набридло постійно змінювати окуляри, перш ніж перевести погляд з близького предмету на далекий. Тому він створив лінзи для окулярів одразу з двома зонами корекції, а саме – з’єднав дві половинки лінз. Зверху було розміщено лінзу для далі, а знизу – для корекції зору на близьких дистанціях

Цікаво!
Лінзи Франкліна актуальні й дотепер. Адже за їх аналогом виготовляються біфокальні стигматичні цільні лінзи, котрі мають різкий розділ між двома зонами.

Дизайн біфокальних лінз постійно вдосконалюється, але основні недоліки лишаються незмінними. Через лінію розділу зон корекції порушується безперервний зір і відбувається стрибок зображення. Іншими словами, в біфокальних лінзах коригується зона для далі та близьких дистанцій, а проміжна зона лишається без чіткого зору.
Подолати ці недоліки біфокальних лінз вдалося завдяки прогресивним лінзам. Детальніше про прогресивні лінзи ми розповідаємо тут.

Біфокальні лінзи Lenti Pro Bifo: особливості та переваги

Лабораторія Lenti Pro пропонує біфокальні лінзи з круглим невидимим сегментом по внутрішній стороні. Вони особливо підходять тим, хто не може використовувати окуляри з прогресивними лінзами.
Лінзи Lenti Pro Bifo відрізняються м'яким переходом між сегментами, мають майже невидимий нижній сегмент і ще ряд переваг:
  • Естетичний зовнішній вигляд, що досягається завдяки невидимому сегменту.
  • Бажана гостроту зору у близьких та далеких зонах.
  • Підходять для широкого асортименту оправ. Тож можете сміливо обирати улюблений дизайн.
  • За бажанням лінзи можна затонувати. Це дозволить не тільки гарно бачити, але й стильно виглядати.
Ваші очі варті чіткого зору – замовляйте виготовлення окулярів з біфокальними лінзами Lenti Pro Bifo в оптиках вашого міста!