Ленти Про

Від чого залежить товщина оптичних лінз?

Окуляри — універсальний аксесуар. Вони не тільки корегують зір, а й підкреслюють вашу індивідуальність. Вдало підібраний дизайн може гармонійно доповнити образ чи навіть стати ключовим акцентом у ньому.
Проте трапляється, що лінзи в окулярах виглядають досить масивно і в такому випадку не просто говорити про естетичність та стиль. Від чого ж залежить товщина оптичних лінз та де можна замовити чудові окуляри для себе? Читайте далі!


Якщо ви мрієте про красиві та зручні окуляри, зверніть увагу на наступні фактори, що впливають на товщину оптичних лінз:


1. Оптична сила в рецепті на окуляри.
Зі складнощами при виборі окулярів найчастіше зустрічаються люди, котрі мають значні відхилення «плюс» або «мінус» в оптичній системі ока. Адже порушення рефракції високого ступеня позначається як на товщині лінз, так і на вашому зовнішньому вигляді в окулярах. В лінзах для корекції короткозорості присутнє потовщення по краю, що приводить до візуального зменшення очей. Тоді як надмірна товщина центру лінз для далекозорих людей створює ефект збільшених очей.


2. Показник заломлення матеріалу.
В залежності від показника заломлення матеріалів оптичні лінзи можуть бути:
  • стандартними (з індексом 1,5);
  • потоншеними (з індексом 1,53;1,56;1,6);
  • високоіндексними (з індексом 1,67).
Варто пам’ятати: чим вищим є показник заломлення матеріалу, тим тоншою буде готова лінза.


3. Дизайн лінз.
Розрізняють сферичний та асферичний дизайн лінз. Тоншими та легшими будуть окуляри з асферичними лінзами. Вони відрізняються більш пологими базовими кривими, а тому забезпечують природне зображення предметів і менше спотворюють вигляд ваших очей.

4. Індивідуалізація параметрів та технології виготовлення.
Лабораторія Lenti Pro виготовляє оптичні лінзи будь-якої складності та дарує можливість мати привабливі окуляри для людей зі значною аметропією. Завдяки сучасним технологіям та врахуванню індивідуальних параметрів Lenti Pro вдається створювати максимально естетичні лінзи навіть при складному рецептові.


На відео ви бачите монофокальну лінзу в індексі 1.67. Рецепт на окуляри для корекції астигматизму: sph -0.00 cyl -9.00.

Нехай ваші окуляри задовольняють усі побажання. Замовляйте виготовлення з оптичними лінзами Lenti Pro в оптиках свого міста.