Прогресивні лінзи


Lenti Pro пропонує широкий асортимент дизайнів прогресивних лінз, який буде ідеально підходити більшості форм і розмірів оправ. Ми пропонуємо нашим клієнтам найвищі оптичні характеристики, зручність у носінні та вибір необхідних дизайнів і функцій.

Всі прогресивні лінзи мають мінімальний рівень небажаного астигматизму із широкою зоною прогресії, а також широкі поля зору для всіх напрямів погляду. Наші прогресивні лінзи доступні в широкому виборі матеріалів та індексів.

Прогресивні лінзи Lenti Pro поділяються на чотири категорії:

LENTI PRO SANFA — індивідуальні прогресивні лінзи преміум-класу з вільним дизайном, що виготовляються за технологією Free Form. Лінзи майже не вимагають звикання, оскільки при створенні дизайнів і виробництві лінз враховуються індивідуальні параметри користувача, його спосіб життя, а також параметри оправи. Ці індивідуальні лінзи створені із застосуванням новітніх технологій і розробок та забезпечують користувачам окулярів підвищений візуальний комфорт і чудову якість зору. Неперевершений рівень стабільності зображення, забезпечує відсутність «плаваючого ефекту».

Переваги:
- Преміальний продукт із найвищими оптичними характеристиками для найвибагливіших клієнтів
- На 100% природний зір
- Відсутність періоду адаптації
- Автоматичний розрахунок дизайну коридору під параметри оправи

LENTI PRO ELEGANT — високотехнологічні прогресивні лінзи, що виготовляються за технологією Free Form. При виготовленні лінз використовується революційна технологія Digital EyeView Technology. Ви можете бути впевнені у тому, що окуляри з такими лінзами забезпечать високу гостроту зору і знизять до мінімуму «плаваючий» ефект.

Окрім цього, вони гарантують чіткий та ясний зір на середніх відстанях. При цьому межі зорових зон в лінзах непомітні для ока людини. Це має дві важливі переваги: підвищений рівень комфорту в носінні та зорового комфорту, а також безперешкодний огляд у будь-якому напрямку.

Переваги:
- Тонкі та легкі
- Спонтанна сумісність та адаптація до лінз
- Пропонуються у 2 варіантах довжини коридору — 14 та 17 мм


LENTI PRO BASIC — високотехнологічні прогресивні лінзи, що виготовляються за технологією Free Form. Вони забезпечують легку і швидку адаптацію. Завдяки цим лінзам, ви отримаєте вільний, не напружений і якісний зір на усіх відстанях. Для виготовлення лінз використовується м'який дизайн, який ідеально підходить в якості перших прогресивів для тих пацієнтів, які раніше носили однофокальні лінзи. Цей дизайн має дуже низький рівень загального астигматизму.

Довжина коридору — 14/18 мм

LENTI PRO FREE — прогресивна лінза у поєднанні із жорстким дизайном «на кожен день». Відмінний зір від далини до близу, без зміни окулярів, що так дратує. Короткий адаптаційний період.

Довжина коридору: XS — 14 мм, М — 16 мм, L — 18 мм.

Переваги:
- Оптимальний вибір для пресбіопів-початківців
- Збільшення гостроти зору до 40%
- Відмінне співвідношення ціни та якості
Lenti Pro Sanfa PL 1.50 / 1.60 / 1.67
Lenti Pro Sanfa PL 1.53 Trivex
Lenti Pro Sanfa PL 1.50 / 1.67 Transitions VII Brown/Grey
Lenti Pro Sanfa PL 1.54 / 1.60 Colormatic IQ2 Brown/Grey
Lenti Pro Sanfa PL 1.60 UV 420
Lenti Pro Elegant 1.50 / 1.55 / 1.60 / 1.67
Lenti Pro Elegant 1.50 / 1.67 Transitions VII Brown/Grey
Lenti Pro Elegant 1.54 / 1.60 Colormatic IQ2 Brown/Grey
Lenti Pro Elegant 1.60 UV 420
Lenti Pro Basic 1.50 / 1.55 / 1.60
Lenti Pro Basic 1.50 Transitions VII Brown/Grey