Lenti Pro пропонує широкий вибір монофокальних лінз — від класичних однофокальних якісних лінз, до високоточних продуктів, які враховують параметри посадки оправи саме на вашому обличчі.

При розробці і розрахунку монофокальних лінз обов'язково повинні бути враховані такі фактори як якість зору, естетика зовнішнього вигляду, комфорт у використанні тощо.

Наші технології виготовлення лінз дозволяють надати комфорт навіть користувачам із високими рефракціями, завдяки широкому спектру вибору індексів лінз, а також абсолютно новим технологіям розрахунку і виготовлення оптичних поверхонь лінз.

Lenti Pro SV PL — індивідуальні монофокальні лінзи, що виготовляються за технологією Free Form, забезпечують максимально гострий зір до самого краю лінзи при будь-якому куті огляду. При виготовленні враховуються індивідуальні параметри положення лінзи перед оком.

Використання технології EyeView у поєднанні з Prescription Compensation забезпечує нашим лінзам чудові оптичні характеристики не тільки по горизонтальній і вертикальній осі, але і по всій поверхні лінзи. Так само наші лінзи мають більш естетичний зовнішній вигляд завдяки тому, що для їхнього виготовлення без будь-якого погіршення оптичних якостей застосовуються більш пологі базові криві.

Переваги:
- Найвищі оптичні властивості
- Значно чіткіший зір по всій поверхні лінзи завдяки технології Free Form
- Преміальний продукт для ваших очей

Lenti Pro SV — сферичні високотехнологічні лінзи, що гарантують відмінну якість зору і чудове співвідношення ціни та якості.

Переваги:
- Високий рівень комфорту під час носіння
- Широкий діапазон виготовлення
- Доступність

Lenti Pro SV AS — асферичні лінзи, які відрізняються неймовірною тонкістю, легкістю й естетичністю. Відсутній ефект збільшення очей, завдяки чому в окулярах ваші очі виглядатимуть більш природньо.

Переваги:
- Тонкі та естетичні
- Мінімальний ефект візуальної зміни очей
- Асферичний дизайн поверхні забезпечує вищі оптичні властивості
Lenti Pro SV PL 1.50 / 1.55 / 1.60 / 1.67
Lenti Pro SV PL 1.50 / 1.67 Transitions VII Brown/Grey
Lenti Pro SV PL 1.54 / 1.60 Colormatic IQ2 Brown/Grey
Lenti Pro SV PL 1.60 UV 420
Lenti Pro SV AS 1.60 / 1.67
Lenti Pro SV 1.50 / 1.55 / 1.60 / 1.67
Lenti Pro SV Trivex 1.53
Lenti Pro SV 1.50 / 1.67 Transitions VII Brown/Grey
Lenti Pro SV 1.54 / 1.60 Colormatic IQ2 Brown/Grey
Lenti Pro SV 1.60 UV 420