Лінзи для дітей

Сучасні діти дуже активні, вони займаються масою справ, наприклад: іграми, спортом, читають книги, дивляться телевізор, захоплюються заняттями, що пов'язані з дрібною моторикою і т.п. Всі ці заняття вимагають від дитини хорошого зору на різних відстанях і в різних ситуаціях. А якщо у дитини вже поганий зір, то для підтримки необхідної гостроти зору найкраще підійдуть прогресивні лінзи, які змінюють оптичну силу плавно.

Прогресивна лінза дуже схожа на кришталик ока, вона може більш природньо, ніж біфокальна лінза, змінити оптичну силу лінзи плавно, без стрибків.
Прогресивна лінза — це найкраще рішення, як з естетичної точки зору, так і з оптичної.

Обов'язково потрібно навчити дитину користуватися прогресивними лінзами, дуже важливо, коли дитина знає, як дивитися через прогресивні лінзи. Адже якщо дитина вільно володіє лінзами та знає, коли та у яку зону дивитися (сидячи за комп'ютером, наприклад, у середню та нижню зони лінз та т.п.), це йому дає значну перевагу у використанні окулярів.

Lenti Pro пропонує спеціальні прогресивні лінзи — LENTI PRO JUNIOR, які враховують особливості погляду дітей і мають м'який дизайн для більш комфортної адаптації.
Lenti Pro Junior 1.50
Lenti Pro Junior 1.53 Trivex
Lenti Pro Junior 1.54 Colormatic IQ2 Brown/Grey
Lenti Pro Junior 1.60 UV 420